Діснейленд у Хмельницькому

Нещодавно у Хмельницькому відбулася незвичайна презентація та обговорення грандіозного проекту: створення парку відпочинку та розваг «EUROPE PARK UKRAINE – Місто майбутнього наших дітей».

До уваги присутніх був представлений надзвичайно амбітний проект побудови грандіозного парку на зразок легендарного Діснейленду.

Учасники ініціативної групи доводили, що «EUROPE PARK UKRAINE» гарантовано надасть новий поштовх для подальшого перспективного розвитку нашого міста. Це має бути квітучий рай у центрі Хмельницького.

Проект «EUROPE PARK UKRAINE» передбачає якісний благоустрій вкрай занедбаної території в межах вулиць Прибузької, Свободи, Зарічанської та Старокостянтинівського шосе, створення паркової зони із застосуванням найдовершеніших здобутків у сфері ландшафтного дизайну та садово-паркового мистецтва. Це має бути прекрасно оздоблена набережна, де можна буде покататися на велосипеді чи роликах по спеціально обладнаних доріжках, безліч масштабних атракціонів, «американські гірки», оглядове колесо, басейни, казкові герої, міні-копії найкращих зразків світової архітектури.

Зі слів колишнього мера Хмельницького Івана Бухала, подібний проект, тільки звісно без таких нових технологій, які є сьогодні, було розроблено ще за радянських часів. На цьому місті мав з’явитися дендро-луго-парк.

Також ідею створення грандіозного парку в Хмельницькому активно підтримує депутат Хмельницької міської ради, голова обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Олександр Скочеляс, адже саме на його окрузі має відбуватися його спорудження. Бізнесмен і політик не приховував, що сам збирається виступити одним з інвесторів побудови парку.

Звичайно, не бракує сьогодні демагогії та популізму. Адже багатьом «громадським ораторам» не кожен день є привід про себе нагадати. Та й людям все-таки властива недовіра. Та й проект аж занадто амбіційний.

Головне, щоб у цій пустій демагогії та галасливих суперечках не потонула сама ідея створення проекту. Адже ця погана українська звичка вже погубила багато хороших задумів. Як відомо, гроші люблять тишу. І якщо у Хмельницькому такої тиші не буде, то інвесторам нічого не залишиться, як вкласти свої гроші в інші міста.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.