Смарт-квартира – затишний варіант нерухомості

Раціональне планування та функціональність кожного метра поєднуються в новій концепції житла – смарт. Це сучасний варіант квартир для цілеспрямованих українців, що визначилися з життєвими пріоритетами. Смарт-житло вже оцінила заповзятлива молодь, якій важливо раціональне використання кожного метра житлоплощі. Компактні апартаменти здатні забезпечити всі потреби мешканців в плані життєвого комфорту.

Сучасні люди вибирають функціональне житло

Інноваційна нерухомість розроблялася для забезпечення максимальної зручності мешканців. Таке житло відрізняється функціональністю. Зазвичай це квартира розміром менш ніж 30 кв. м. Відсутність перегородок між кімнатами дозволяє використовувати кожен метр з максимальною користю. Основною концепцією смарт-квартир є:

 • Об’єднання різних за функціональністю зон в одному спільному просторі.
 • Функціональне планування кожного метра житлоплощі.
 • Використання сучасних технологій та інженерних систем, що дозволяють зменшити щомісячні комунальні платежі.

Основні переваги компактних квартир

Серед переваг нового формату компактного житла варто виділити:

 • Фінансова вигода покупки. Купуючи смарт-житло людина платить тільки за корисні квадратні метри.
 • Максимальний комфорт проживання. З огляду на функціональність планування в смарт-квартирі буде затишно молодій сім’ї з двох чоловік.
 • Інноваційні рішення в будівництві. З огляду на те, що смарт-квартири зустрічаються в нових будинках вони відповідають сучасним вимогам енергетичної ефективності.
 • Приваблива ціна. З огляду на невеликі розміри квартири її вартість доступна різним категоріям громадян.
 • Домашній затишок. З огляду на те, що житло спроектоване на підставі побажань покупців проживання в ньому буде по-домашньому затишним.

Сьогодні смарт-квартира від забудовника вже не новий формат нерухомості, популярний у всіх регіонах України. Тому кожен зможе вибрати оптимальний варіант для поліпшення житлових умов.

Правила вибору смарт-квартири в новобудові

Вибір будь-якої квартири, в тому числі формату смарт – відповідальний та непростий процес. Від прийнятого покупцем рішення залежить добробут всіх мешканців та витрати на утримання нерухомості в майбутньому. Тому щоб покупка виявилася успішною важливо враховувати різні чинники та прислухатися до рекомендацій професіоналів. Крім оптимальних розмірів компактного житла потрібно визначитися з наступними нюансами:

 • Транспортною доступністю та розвитком інфраструктури району розташування новобудови. Враховуйте віддаленість від центру та близькість до соціальних та побутових об’єктів.
 • Забудовником що займається реалізацією проекту. Краще співпрацювати з перевіреними будівельними компаніями, що мають готові об’єкти.
 • Прибудинковою територією. Для автовласників важлива наявність місць на стоянці, а мешканці з дітьми звертають увагу на ігрові зони у дворі.
 • Класом нерухомості. Попри те що смарт-квартира порівняно недорогий варіант нерухомості вона може розташовуватися в новобудові бізнес-класу.
 • Плануванням квартири. Зручними вважаються приміщення квадратної форми, де простіше спланувати різні функціональні зони.

Вибравши серед різноманіття варіантів на первинному ринку, оптимальну квартиру, ви відразу зрозумієте, що вона відповідає вашим уявленням комфортного житла. У таку квартиру закохуються з першого погляду. Але важливо враховувати, що нерухомість повинна отримати статус житлової. В іншому випадку можуть виникнути серйозні проблеми з пропискою через маленьких розмірів квартири.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *