Проекти дачних будинків

Постійно перебуваючи у шумному та динамічному місті, часом так хочеться вирватись на природу, а ще краще – отримати в затишному місці хоча б невеликий дачний будинок. Співробітники компанії «Архітектурна кухня» допоможуть здійснити мрію кожного, розробивши проекти дачних будинків, в яких будуть втілені будь-які побажання замовників щодо приємного відпочинку.

Особливості проектів сучасних дач

Давно минули часи, коли дачні дома були необхідні лише щоб сховати робочий інвентар для городу чи саду та заночувати, укритись від негоди. Сьогодні на дачні будинки проекти є основою для комфортного проведення відпустки та вихідних, адже вони містять усі можливі блага.

Сучасні дачні помешкання можуть бути розраховані як на сезонну, так і постійну експлуатацію. За бажанням, кожен клієнт має змогу обрати готовий варіант креслення або замовити архітекторам індивідуальний. Так, можна знайти в каталозі або замовити створення дачного будинку невеликого розміру для короткострокового перебування, або ж для постійного проживання з усіма зручностями (мансардою, просторою терасою, гаражем, господарським приміщенням, домашнім кінотеатром, більярдною, басейном, чи доповнити виконаною в такому ж стилі затишною альтанкою).

Проекти дачних домов від АБ «АК» – це змога здійснити бажання, отримавши будівлю своєї мрії.

Навіщо необхідний проект для дачного будинку

Іноді у людей виникає питання, а чи насправді необхідно замовляти створення креслення для зведення будівлі для дачі. Так, воно необхідно, адже:

 • Неможливо звести надійну будівлю без відповідних розрахунків та малюнків. Проект дачного будинку – це гарантія довговічності та надійності житла, адже на даному етапі враховуються технічні параметри, такі як особливості фундаменту та покрівлі, а також він дозволяє орієнтуватись як будівельникам, так і безпосередньо замовнику на кінцевий результат.

 • Проект надає змогу замовникові попередньо побачити вигляд майбутнього будинку, оцінити його ергономічність, практичність, та, за необхідності, змінити певні параметри. Тривимірна візуалізація допомагає оцінити зовнішню естетичність та пропорції, а проект – уникнути в майбутньому переробок.

 • Креслення допомагають звести будинок максимально раціональним, функціональним та зручним.

 • Закупка матеріалів згідно з кошторисом допомагає уникнути перевитрат.

 • Будівельні бригади приймаються за роботу лише за наявності проекту. Таким чином виконроб може контролювати хід робіт, які виконують будівельники.

 • В процесі експлуатації є змога економити на охолодженні та опаленні завдяки відповідності проектів вимогам енергоефективності.

Що пропонує АБ «Архітектурна Кухня»

Розглядаючи на сайті компанії проекти дачних будинків, кожна сім’я може знайти варіант до душі. Тут є:

 • зовсім маленькі, але досить комфортні моделі для тимчасового перебування 1-2 чоловік;

 • проекти дачних будинків до 100 м2, виконані у сучасному стилі;

 • котеджі площею до або більше 200 м2 з усіма можливими зручностями;

 • варіанти з мансардою, яка збільшує корисну площу;

 • з гаражем для власників автомобілів.

А якщо хтось не знайшов дачу своєї мрії – завжди можна звернутись до архітекторів щодо втілення у життя власного задуму.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *