Які ж недоліки житла економ-класу?

За часів Радянського Союзу вся промисловість розвивалась в шалених оборотах. Активними були тисячі заводів і цехів, на все виділялись кошти і навіть не було зовнішніх боргів. Така система — це рідкість. Ну, тому вона, напевно, не довго витримала. В той час масово розбудовувались міста. Нехай це були переважно будинки економ-класу, але все ж, практично всі були забезпечені житлом (що важко сказати про теперішніх людей). 

Будинки будувались без архітектурного оздоблення, навіть практично однакового планування. При чому, щоб здешевити матеріали, стали зводити панельні багатоповерхівки. Якщо вони мали більше як п’ять поверхів, то в них навіть ставили ліфти. На той час були дуже добре продумані вентиляційні системи. Так мало того, вони ще й успішно і правильно вбудовувались при забудові (чого не скажеш про сучасні новобудови, бо в деяких така система взагалі відсутня). А це має дуже велике значення, оскільки основна функція вентиляції — це виведення з приміщення повітря і заміна його свіжим. Це одна з основних вимог в договорах, які фіксують дозвіл на побудову багатоквартирних будинків. Хоча, за певну суму на це закривають очі, не зважаючи на всі умови вищих чинів. 

В квартирі без вентиляції жити, по суті, не можна. Це негативно впливає на здоров’я, створює погану атмосферу і спричиняє постійне виникнення пилу. Також нікуди діватись запахам, а це стає дуже серйозною проблемою. В людей, які живуть в таких умовах, захаращуються легені, забруднюються бронхи і судини. Це може призвести до небажаних і навіть страшних наслідків. Але мало хто це враховує, особливо з забудовників. 

Будинок, в якому Ви живете, має бути “здоровим”. Не даремно зараз виник культ природніх матеріалів. Вся тягнуться до природнього, а тому дуже багато замовлень на екологічно чисті матеріали в будівництві, промисловості тощо. Нарешті кожен став розуміти і усвідомлювати всю важливість здорового життя і майбутнього. Відходи з заводів і так не дають нам спокійно жити. Вже навіть нема де дихнути чистим повітрям і попити прозорої води без домішків. Це, на справді, просто трагедія. 

Вживайте натуральне, турбуйтесь про себе і про своїх дітей. У світі і так занадто багато причин для швидкого старіння і виникнення хворіб. Не дайте їм змогу Вас подолати і прикладайте максимум зусиль, щоб з цим боротись. Наше життя в наших руках. І ніхто нам його не замінить і не продовжить. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.