Чи варто купувати квартиру на першому поверсі?

Часто при виборі квартири, нам трапляються гідні варіанти на першому поверсі. Багато хто навіть не розглядають такі квартири, але якщо розібратися в цьому питанні докладніше, може виявитися, що боязнь жити на першому поверсі це всього лише стереотипи. Розглянемо всі за і проти покупки такого житла.
Фінансова сторона питання:
В основному, вирішальним фактором в покупці квартири є її доступна ціна. Квартири на першому поверсі зазвичай коштують на 5-10% дешевше таких же квартир, розміщених вище. Але варто пам’ятати, що доведеться витратити трохи грошей на установку грат на вікна. Сьогодні можна купити решітки для вікон недорого, тому, це не буде великою проблемою.
Переваги:
Крім меншої ціни на квартиру, великою перевагою є те, що вам не потрібно користуватися ліфтом. Це зручно, якщо у вас маленька дитина, не буде ніяких проблем зі спуском і підйомом коляски. Також, дуже зручно, що вам не потрібно довго чекати ліфт в години пік. При виборі меблів під час ремонту, не потрібно турбуватися, чи вийде її підняти на потрібний поверх.
Недоліки:
Багато хто називає основним недоліком квартири на першому поверсі низьке розташування вікон. Насправді це не завжди так. У сучасних будинках цокольний поверх робиться досить високим, тому вікна такої квартири можуть знаходитися вище рівня досяжності очей перехожих. По-іншому цю проблему можна вирішити установкою ролетів або системи жалюзі. Ще однією проблемою може стати вогкість, яка поширюється з підвалу, так що, слід вивчити це питання перед покупкою квартири.
Попит і пропозиція:
Якщо більш детально вивчити ринок нерухомості, незалежно від місця розташування, ми зауважимо, що кількість пропозицій квартир на першому поверсі досить велика. Це означає, що буде легше підібрати квартиру за адекватну ціну. Але варто враховувати, що якщо ви вирішите продати цю квартиру, то зробити це буде трохи складніше.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.